شنبه 14 تير 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات وبلاگ نویسی از جایگاه بالایی در توسعه گردشگری الکترونیکی برخوردار است

 
 

هموطن سلام , چهارشنبه 22 آذر 1385

وبلاگ نویسی از جایگاه بالایی در توسعه گردشگری الکترونیکی برخوردار است

 
 

وبلاگ نویسی نقش موثری در توسعه گردشگری الکترونیک ایفا می کند ومحتوای ارائه شده توسط راهنمایان توراعم ازاطلاعات ،عکس در وبلاگ های شخصی میتواند در جذب مخاطب نقش بسزایی داشته باشد

بهروز شیخ رودی یکی از موسسین انجمن توسعه گردشگری الکترونیک راهنمايان تور در تولید محتوای الکترونیکی گردشگری گفت :وبلاگ نویسی نقش موثری در توسعه گردشگری الکترونیک ایفا می کند ومحتوای ارائه شده توسط راهنمایان توراعم ازاطلاعات ،عکس در وبلاگ های شخصی میتواند در جذب مخاطب نقش بسزایی داشته باشد .
وی ادامه داد:فناوری اطلاعات وابزارهای جستجو دراین زمینه نقش موثری در جمع آوری اطلاعات گردشگران دارند وبدون شک توسعه تولید محتوای الکترونیک در بخش گردشگری می تواند توسعه سفرهای داخلی وسفر گردشگران خارجی به ایران را بدنبال داشته باشد.
شیخ رودی در ادمه افزود:کاربرد فناوری اطلاعات که یکی از دغدغه های گردشگری محسوب می شود می تواند نقش بسزایی در این صنعت ایفا کند ومی توان گفت آنکس که اطلاعات دارد قدرت دارد وفردی که قدرت دارد می تواند به درستی و راحتی تصمیم گیری کند .
وی با بیان اینکه راهنمايان تور درایران مظلوم واقع شده اند ادامه داد: این در حالی است که راهنمايان جایگاه مناسبی در توسعه الکترونیکی محسوب می شود و میتواند در رشد این صنعت موثر باشد.
وی ادامه داد:مدیران پیشین به صنعت گردشگری تنها به عنوان کالای فرهنگی نگاه می کنند واین امر باعث شده که کشور از عرصه رقابت دراین صنعت که یکی از مهمترین عوامل اقتصادی به شمار می آید عقب بماند .
عضو انجمن توسعه گردشگری الکترونیک با اشاره به اینکه در کشور تنها شاید 100 پایگاه اطلاع رسانی در این صنعت داشته باشیم گفت:با نگاهی گذرا به پایگاه های اطلاع رسانی این سوال پیش می آید که آیا کشور توانسته حتی دراطلاع رسانی گردشگران داخلی موفق باشد ،که جواب آن منفی است.
وی در ادامه افزود:زمانی می توان گردش الکترونیکی داشته باشیم که تولید محتوا داشته باشیم و داشتن تولید محتوا دارای صرف هزینه های بالا ست که می توان با ایجاد وبلاگ ووارد شدن به فضای وب این هزینه را حذف کرد .
وی تاکید کرد: با توجه به استقبال مردم از ایجاد وبلاگ وروی آوردن آنها به این محیط مدیران فناوری اطلاعات می تواند در محیط وب به بسیاری از افراد گردشگری را بدون صرف هزینه آموزش دهند .
وی همچنین اظهار داشت:نوع نگاه مردم ومسئولین نسبت به توریست،نگاه توریست پسندانه ای نیست و جذابیت های ارتباطی که با گردشگران داریم جامعه فریخته ما را مورد تاثیر قرار می دهد .
شیخ رودی ادامه داد:در کشور محتوای گردشگری وجود ندارد واین محتوا در دست نهادغیر متولی است و تنها راهنمایان تور می تواند این محتوا را عرضه کند .
وی اظهار داشت:راهنمايان تور به دنبال شناساندن جامعه هدف هستند و زمانی می توان تور را هدایت کرد که جامعه هدف آن مشخص باشد .
وی خاطر نشان کرد:زمانی گردشگری در کشور رشد خواهد داشت که به گردشگری با تمام تعاملات انسانی آن نگاه داشته باشیم

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
دلایل افزایش قیمت اوراق مسکن
:: فناوری اطلاعات ::
تلویزیون جدید شیائومی با قابلیت دالبی اتمز
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
دختر جوان؛ قربانی هوس‌های شوم

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار